Organizační struktura – kontakty

 

Funkce: Jméno: Telefon: Mobil: E-mail 
Lesní správce Ing. Jaroslav Komárek 956 101 101 724 523 518 jaroslav.komarek@lesycr.cz
Zástupce lesního správce Ing. Jaroslav Lengsfeld 956 101 102 724 523 526 jaroslav.lengsfeld@lesycr.cz
Zástupce lesního správce Ing. Jan Honsa 956 101 103 724 523 109 jan.honsa@lesycr.cz
Technik lesní správy Marek Bulvas 956 101 108 725 060 159 marek.bulvas@lesycr.cz
Technik lesní správy Ing. Pavel Andrš 956 101 109 725 627 899 pavel.andrs@lesycr.cz
Technik lesní správy Petr Tomášek 956 101 116 724 525 152 petr.tomasek@lesycr.cz
Referent pro katastr a restituce Ing.Ivan Roller 956 101 106 724 623 707 ivan.roller@lesycr.cz
Referent pro katastr a restituce Krystyna Foltová 956 101 112 725 865 448 krystyna.foltova@lesycr.cz
Účetní I Ivana Poláchová 956 101 104   ivana.polachova@lesycr.cz
Účetní II Blanka Drahotušská 956 101 105   blanka.drahotusska@lesycr.cz
Adjunkt lesní správy Ing. Barbora Vysloužilová 956 101 115 725 673 296 barbora.vyslouzilova@lesycr.cz

Revírníci

Název revíru Revírník  Telefon Mobil E-mail
31 Dlouhá Voda Václav Juchelka 554 620 547 724 523 501 vaclav.juchelka@lesycr.cz
Sídlo revíru Dlouhá Voda 3, Město Albrechtice
32 Spálené Kateřina Kmínková   725 257 697 katerina.kminkova@lesycr.cz
Sídlo revíru Spálené 188, Holčovice
33 Jindřichov Ing. Petr Šimek   725 257 699 petr.simek@lesycr.cz
Sídlo revíru Janov 269
34 Komora Radek Juřík   725 257 775 radek.jurik@lesycr.cz
Sídlo revíru Spálené 188, Holčovice
35 Janov Pavel Dvořák   724 523 683 pavel.dvorak@lesycr.cz
Sídlo revíru Janov 269
36 Artmanov Martin Toman   725 257 840 martin.toman@lesycr.cz
Sídlo revíru Třemešná 174
37 Petrovice Ing. Dalibor Bielka   725 627 405 dalibor.bielka@lesycr.cz
Sídlo revíru Janov 269
07 Rudoltice Jaroslav Polách 956 101 114 724 523 507 jaroslav.polach@lesycr.cz
Sídlo revíru nám. ČSA 26/12, Město Albrechtice
08 Obora Víno Jiří Kavan   731 549 894 jiri. kavan@lesycr.cz
Sídlo revíru Víno 36, Slezské Rudoltice
09 Karlova hora Bc. Aleš Mlčoušek 956 101 113 724 523 509 ales.mlcousek@lesycr.cz
Sídlo revíru nám. ČSA 26/12, Město Albrechtice
10 Hošťálkovy Robert Vinzenz   724 523 510 robert.vinzenz@lesycr.cz
Sídlo revíru Hošťálkovy 105
11 Krasov Libor Valenta   724 523 511 libor.valenta@lesycr.cz
Sídlo revíru Radim 130, Brantice
12 Cvilín Ing. Tomáš Ledvoň 554 614 717 702 021 416 tomas.ledvon@lesycr.cz
Sídlo revíru U Ovčárny 898/3, Krnov
21 Karlovice-sever Jan Gasidlo   724 623 896 jan.gasidlo@lesycr.cz
Sídlo revíru Karlovice 73
24 Karlovice-jih Viktor Bařinka   724 523 522 viktor.barinka@lesycr.cz
Sídlo revíru Karlovice 223
25 Suchá Rudná Ondřej Daněk   725 257 774 ondrej.danek@lesycr.cz
Sídlo revíru U Ovčárny 898/3, Krnov
26 Ludvíkov Ing. Pavel Herodek 554 725 042 724 523 516 pavel.herodek@lesycr.cz
Sídlo revíru Suchá Rudná 76
Revír pro OSL Jiří Dohnal 554 656 019 724 523 508 jiri.dohnal@lesycr.cz
Sídlo revíru Slezské Rudoltice 69