Organizační struktura – kontakty

 

Funkce: Jméno: Telefon: Mobil: E-mail 
Pověřen řízením lesní správy Ing. Jaroslav Komárek 956 101 101 724 523 518 jaroslav.komarek@lesycr.cz
Zástupce lesního správce Ing.Petr Labaj 956 101 116 724 523 869 petr.labaj@lesycr.cz
Zástupce lesního správce Ing. Jaroslav Lengsfeld 956 101 102 724 523 526 jaroslav.lengsfeld@lesycr.cz
Technik lesní správy Marek Bulvas 956 101 108 725 060 159 marek.bulvas@lesycr.cz
Technik lesní správy Martin Bielich 956 101 109 725 865 628 martin.bielich@lesycr.cz
Referent pro katastr a restituce Ing.Ivan Roller 956 101 106 724 623 707 ivan.roller@lesycr.cz
Referent pro katastr a restituce Krystyna Foltová 956 101 112 725 865 448 krystyna.foltova@lesycr.cz
Účetní I Ivana Poláchová 956 101 103   ivana.polachova@lesycr.cz
Účetní II Vlasta Jantošová 956 101 104   vlasta.jantosova@lesycr.cz
Účetní II Blanka Drahotušská 956 101 105   blanka.drahotusska@lesycr.cz

Revírníci

Název revíru Revírník  Telefon Mobil E-mail
01 Dlouhá Voda Václav Juchelka 554 620 547 724 523 501 vaclav.juchelka@lesycr.cz
Sídlo revíru Dlouhá Voda 3, Město Albrechtice
02 Spálené Kateřina Kmínková   725 257 697 katerina.kminkova@lesycr.cz
Sídlo revíru Spálené 188, Holčovice
05 Janov Pavel Dvořák   724 523 683 pavel.dvorak@lesycr.cz
Sídlo revíru Janov 269
06 Artmanov Ing. Michal Kern 554 652 163 725 257 315 michal.kern@lesycr.cz
Sídlo revíru Třemešná 174
07 Rudoltice Jaroslav Polách 956 101 114 724 523 507 jaroslav.polach@lesycr.cz
Sídlo revíru nám. ČSA 26/12, Město Albrechtice
08 Obora Víno Jiří Kavan 554 620 030 731 549 894 jiri. kavan@lesycr.cz
Sídlo revíru Víno 36, Slezské Rudoltice
09 Karlova hora Bc. Aleš Mlčoušek 956 101 113 724 523 509 ales.mlcousek@lesycr.cz
Sídlo revíru nám. ČSA 26/12, Město Albrechtice
10 Hošťálkovy Robert Vinzenz   724 523 510 robert.vinzenz@lesycr.cz
Sídlo revíru Hošťálkovy 105
11 Krasov Libor Valenta   724 523 511 libor.valenta@lesycr.cz
Sídlo revíru Radim 130, Brantice
12 Cvilín Ing. Tomáš Ledvoň 554 614 717 702 021 416 tomas.ledvon@lesycr.cz
Sídlo revíru U Ovčárny 898/3, Krnov
13 Jindřichov Ing. Petr Šimek   725 257 699 petr.simek@lesycr.cz
Sídlo revíru Janov 269
21 Karlovice-sever Jan Gasidlo   724 623 896 jan.gasidlo@lesycr.cz
Sídlo revíru Karlovice 123
22 Karlovice-jih Viktor Bařinka   724 523 522 viktor.barinka@lesycr.cz
Sídlo revíru Karlovice 223
23 Suchá Rudná Ing. Pavel Herodek 554 725 042 724 523 516 pavel.herodek@lesycr.cz
Sídlo revíru Suchá Rudná 76
Revír pro OSL Jiří Dohnal 554 625 014 724 523 508 jiri.dohnal@lesycr.cz
Sídlo revíru Slezské Rudoltice 69